Değerli bayilerimiz firmamız 2000 yılında Artemis Teknoloji Market olarak iletişim sektöründe faaliyet göstrmeye başlamıştır. Ve 2002 yılından itibaren Aydın,İzmir, Muğla ili ve ilçelerinde toptan telefon,kontör ve hat satışlarıyla daha geniş bir bayi ağına hitap etmeye başlamıştır.
Daha sonra 2006 yılında firma ortaklarımızdan Çetin Bozan Sökede EFE İLETİŞİM adıyla (Söke Avea İletişim Merkezi) iletişim sektöründe faaliyet göstermeye devam etti. Ve firmamız ismini ARTEMİS İLETİŞİM olarak isim değiştirip hizmetine devam etti
Ve 2008 yılında yakın çevreye yaptığımız toptan dağıtımın yanında www.enhizlikontor.com internet sitesiyle birlikte bayi ağını genişleterek Türkiye çapında yüzlerce bayiye kontör satışıyla hizmet vermeye başlamıştır.
2008 yılının sonlarına doğru firma ortaklarımızdan Metin Bozan da Selçukta Artemis İletişim olarak ( Selçuk Avea İletişim Merkezi) iletişim sektöründe Avea kanadından hizmet vermeye devam etmiştir.
Şu an ise firmamız Mahmut Bozan öncülüğünde EFES İLETİŞİM olarak gerek yakın çevreye toptan dağıtımına devam etmekle birlikte www.enhizlikontor.com ve www.enhizlikontor.net internet siteleriyle Türkiye çapında yüzlerce bayimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Zamana ve yeniliklere ayak uyduran firmamız yakın çevrede görmüş olduğu fatura tahsilat sitesi eksikliğinede el atarak önce yakın çevrede daha sonrada tüm türkiyede yüzlerce bayiye hizmete veren www.enhizlifatura.com sitesinide hizmetinize acarak yine kendi bölgesinde bir ilke imza atmıştır.
15 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız sizin desteğiniz ve güveninizle daha uzun yıllar hizmet vermeye devam etmeyi amaçlamaktayız.
Bugüne kadar sizden gelen her türlü eleştiri ve öneriyi göz önüne alarak kendimizi yenileyip çağın gereklerine ayak uydurduk. Ve yinede sizin desteğinizle güvenli, kaliteli ve daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz…
SAYGILARIMIZLA….